Skip to content

Home
Jakub Dyjas wicemistrzem Europy kadetów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zbyszek   
niedziela, 25 lipca 2010 20:02

Jakub Dyjas zdobył tytuł wicemistrza Europy kadetów - w rozgrywanym w Stambule turnieju uległ w finale Włochowi Leonardo Muttiemu 3:4.

Polak miał szansę wygrać, jednak ostatecznie minimalnie lepszy okazał się Włoch. Srebrny medal rozgrywającego zawody swojego życia Dyjasa to największy sukces polskiej reprezentacji podczas tegorocznych Mistrzostw Europy Juniorów i Kadetów. MEJiK Stambuł 2010, finał singla kadetów:
DYJAS, Jakub - MUTTI, Leonardo (ITA) 3:4 (4, 7, -5, -9, 8, -8, -6)
 
Komentarze (1)
1 wtorek, 27 lipca 2010 19:00
Jerry
Życzmy Jakubowi, żeby w ciągu tego sezonu dopracował się takiej pozycji w europejskim TS, żeby w przyszłym roku został powołany do reprezentacji "Reszty Świata" kadetów w meczu z Chińczykami (mże zamiast Muttiego...)! Pozdrowienia dla Jakuba i jego trenerów.

Dodaj swój komentarz

BoldItalicUnderlineStrikethroughSubscriptSuperscriptEmailImageHyperlinkOrdered listUnordered listQuoteCodeHyperlink to the Article by its id
Bardzo szczęśliwyUśmiechMrugaSmutnyZaskoczonyZszokowanyZdezorientowanyFajnieŚmiać sięSzalonyObrażonyZakłopotanyPłacze, bardzo smutnyZły, wściekłyWirujące złoPrzewraca oczamiKrzyczyPytaniePomysłStrzałaNeutralnyPan ZielonyDziwakSuper dziwak
Imię:
Komentarz:
  Tekst do weryfikacji. tylko małe litery bez spacji.
Weryfikacja tekstu:

Partnerzy

AZS
Politechnika Rzeszów

MSTS"Stefanski"

 

 

Sklep

Sondy

Jakiego prezesa PZTS uważasz za najlepszego?
 

Ostatnie komentarze

Obozy, obozy
Dlaczego znowu tak krótko ? Smutny
piątek, 10 lutego 2012 14:57 Więcej …
przez znowu krótko

Obozy, obozy
JAk gdzie panie Zbyszku w Gdańsku na pztsie Uśmiech
piątek, 10 lutego 2012 11:20 Więcej …
przez rolo

Pisze Piotr Frąckowiak
Ze względu na dobro zmarłego będę kasował posty godzące w do…
piątek, 10 lutego 2012 10:36 Więcej …
przez ZZZ

Pisze Piotr Frąckowiak
Przyjaciele się teraz rozmnożyli, pewnie nawet na pogrzebie …
piątek, 10 lutego 2012 10:16 Więcej …
przez obiektywny

Logowanie