Skip to content

Home Bundesliga Bundesliga: Borussia Düsseldorf - TTF LIEBHERR Ochsenhausen
Bundesliga: Borussia Düsseldorf - TTF LIEBHERR Ochsenhausen PDF Drukuj Email
Bundesliga
Wpisany przez Zbyszek   
poniedziałek, 05 kwietnia 2010 11:20

W poniedziałkowe świeto odbywa się niezwykle atrakcyjne spotkanie niemieckiej Bundesligi. Na dzisiaj zaplanowane są jeszcze 2 inne mecze: o 15.00 TTC Zugbrücke Grenzau - TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell, o 15.00  SV Werder Bremen - TTC Frickenhausen i o 16.30 SV Plüderhausen - TG 1837 Hanau.

Borussia Düsseldorf - TTF LIEBHERR Ochsenhausen 3:0

MECZE NA ŻYWO

 

 
Komentarze (2)
1 poniedziałek, 05 kwietnia 2010 17:02
Jerry
A'propos, Panie Zbyszku: czy coś wiadomo o dalszych losach Kishikawy po zapowiedzianym odejściu z Dusseldorfu? Patrząc na jego wyniki w tym seznie - 13 zwycięstw i tylko 4 porażki! - trzeba powiedzieć że byłby wzmocnieniem dla każdej drużyny Bundesligowej. Szczerze mówiąc życzyłbym mu żeby trafił do Pluderhausen (czyli do Kuby Kosowskiego) albo Grenzau z Lucjanem Błaszczykiem zamiast odchodzącego Patricka Bauma. Swoją drogą ciekawe że Borussia zdecydowała się zamienić Kishikawę na Bauma, którego bilans meczów ligowych jest taki sobie: 12 zwycięstw i 14 porażek. No, ale skoro ważniejsze dla nich jest żeby to był "swój", to OK - mają do tego prawo. Tym bardziej jednak interesują mnie dalsze plany Kishikawy. Czy coś Pan o tym wie?
2 poniedziałek, 05 kwietnia 2010 17:20
Jerry
Yes!Yes!Yes!!! Kuba Kosowski i Olek Karakasevic pokonali w deblu parę Franziska/Mengel z TG 1837 Hanau 3:2 i Pluderhausen wygrało cały mecz również 3:2! Dwa pozostałe pkty dla Pluderhausen zdobył w singlu ciągle świetny Jorgen Persson! BRAWO CHŁOPAKI! Mam nadzieje że utrzymacie się w Bundeslidze a w przyszłym sezonie wasz sponsor wyłoży parę groszy na kupienie Kishikawy. Wtedy możecie powalczyć nawet o wejście do play-offu!

Dodaj swój komentarz

BoldItalicUnderlineStrikethroughSubscriptSuperscriptEmailImageHyperlinkOrdered listUnordered listQuoteCodeHyperlink to the Article by its id
Bardzo szczęśliwyUśmiechMrugaSmutnyZaskoczonyZszokowanyZdezorientowanyFajnieŚmiać sięSzalonyObrażonyZakłopotanyPłacze, bardzo smutnyZły, wściekłyWirujące złoPrzewraca oczamiKrzyczyPytaniePomysłStrzałaNeutralnyPan ZielonyDziwakSuper dziwak
Imię:
Komentarz:
  Tekst do weryfikacji. tylko małe litery bez spacji.
Weryfikacja tekstu:

Partnerzy

AZS
Politechnika Rzeszów

MSTS"Stefanski"

 

 

Sklep

Ostatnie komentarze

Zbyszek Liszewski pisał
Sylwek powinien na klęczkach iść do Częstochowy.Wykorzystać …
poniedziałek, 06 lutego 2012 22:55 Więcej …
przez Sumienie

Fertikowski: czujemy oddech Drzonkowa
Lucek sie boi konfrontacji z ohem Uśmiech wiadomo ze by nie mial …
poniedziałek, 06 lutego 2012 20:38 Więcej …
przez oh

Zbyszek Liszewski pisał
Dziwią mnie te komentarze. Wywiad jest już od 4 lat na stron…
poniedziałek, 06 lutego 2012 11:55 Więcej …
przez ZZZ

Zbyszek Liszewski pisał
Smutna prawda jest taka, że Licha dobry, ale naiwny człowiek…
poniedziałek, 06 lutego 2012 11:44 Więcej …
przez Mario AWF